Ваш котел, газова колонка, бойлер, які так радували своєю зручністю і потужністю, раптом почали барахлити? Повільно нагрівається вода? Змінився колір полум’я, з’явилася кіптява? Швидше за все, обладнанню потрібно чистка. Ми професійно і недорого здійснюємо чистку газових і електричних котлів, колонок, бойлерів у Львові.

Кожен тип обладнання «страждає» своїми «хворобами». Яким би не був надійним і суперсучасним апарат, він все одно вимагає догляду. Як потрібно доглядати за котлами опалення, бойлерами, колонками? Насамперед – чистити. Чистка котла, бойлера, колонки дозволить уникнути несправностей, забезпечить довгий термін служби обладнання і високу ефективність роботи, а значить, тепло і комфорт у вашому домі.

Що викликає необхідність в чищенні котла або колонки? У процесі використання, незважаючи на точність і правильність налаштувань, рівень якості палива, котел чи газова колонка засмічуються, насамперед, продуктами згоряння цього самого палива. Найменша неприємність, яку може викликати засмічення – зниження тепловіддачі. Це означає, що при тій же витраті, скажімо, газу, в будинку стане холодніше. А як наслідок – газу (і грошей) знадобиться більше. Ну а рано чи пізно з’явиться несправність, яка зажадає ремонту котла або колонки. Це відбудеться, найімовірніше, саме в холодну пору року, коли навантаження на обладнання найвища. Уявіть собі, що буде, якщо в мороз припиниться робота вашої котельні …

Що стосується електричних котлів та бойлерів, їх головний ворог – вже згадана нами накип (яка, до речі, не щадить і описане вище устаткування). Сучасна водопровідна вода не відрізняється високою якістю, містить численні домішки, які і осідають на внутрішніх поверхнях котлів та бойлерів. Великий шар осаду спочатку призводить до того, що прилад нагріває воду все повільніше, а потім припиняє робити це зовсім – виходить з ладу ТЕН. Також заміни може зажадати магнієвий анод, який покликаний захищати бойлер від корозії. Ремонт бойлера – поширене наслідок використання низькоякісної води (тут від нас мало що залежить) і невчасної чищення (тут все в наших руках).

Чи можлива чистка котла, газової колонки, бойлера своїми руками? При обслуговуванні котла потрібно чистка топкової камери, пальники, паливних фільтрів. Крім цього сервісне обслуговування включає ще майже двадцять пунктів, серед яких ревізія і настроювання газового і електричного обладнання, автоматичних ланцюгів, вимірювальних приладів, тестування герметичності всіх з’єднань … Словом, у випадку з котлом, таку роботу необхідно довірити професійному майстру. Що стосується колонки і бойлера, то тут також потрібне гарне знання влаштування газового господарства та електричної апаратури. Якщо це про вас, то своїми руками очистити колонку або бойлер можна. Правда, це досить брудний і нешвидкий процес. Не хочете витрачати час? Хочете бути впевнені, що зібрали і підключили все правильно? Зверніться до фахівця. Принаймні, перший урок по самостійній чищенні колонки і бойлера краще отримати з рук профі.

Як часто потрібно виконувати чистку котла, колонки або бойлера? Періодичність сервісного обслуговування, як правило, рекомендується виробником в паспорті апарату. У середньому газова колонка, як і бойлер, вимагають чищення щорічно. Але тут все залежить від інтенсивності використання і якості води. Як і у випадку з котлом. Однак котел рекомендується чистити обов’язково і досконально перед початком кожного холодного сезону.

Наші фахівці у Львові професійно і швидко виконають для вас чистку бойлерів і газових колонок. Також ми візьмемо на себе всю роботу з чищення котлів будь-яких типів – настінних і підлогових, електричних і газових, конденсаційних, одноконтурних і двоконтурних, з закритою і відкритою камерою згоряння, на рідкому паливі, твердопаливних будь-якої фірми-виробника.