Опалення заміського будинку важливий процес, до якого необхідний серйозний підхід. Ми живемо не в самій спекотної частині планети, і тому нам необхідно думати про те, наскільки комфортно буде нам взимку, коли температура повітря опуститься нижче нуля. Наша компанія може підготувати для Вас проект майбутньої системи, наші фахівці допоможуть подбрать опалювальне обладнання (котли опалення), а інженери проведуть Вам якісний монтаж системи опалення котеджу. Наша компанія спеціалізується на продажі котельного обладнання та здійснює монтаж систем опалення. Система опалення, яку Ви отримуєте відрізняється якістю і надійністю. Сучасні системи опалення – це системи закритого типу з примусовою циркуляцією. Для монтажу використовуються труби малих діаметрів, вони прокладаються в стінах і підлогах, що дозволяє вигідно використовувати об’єм приміщення для втілення будь-якої дизайнерської думки. Для прогресивних рішень характерна наявність автоматики, здатної керувати системами опалення, «теплої підлоги», гарячого водопостачання та ін самостійно, з мінімальною участю людини. Ми допомогли знайти системи опалення вже десяткам власників заміських будинків, магазини, бізнес-центрам, нашою роботою залишаються задоволені, нас рекомендують друзям і знайомим.

Опалення будинку починається з виїзду монтажників на місце майбутніх робіт і оцінки приміщення. На цьому етапі відбувається обговорення з клієнтом всіх нюансів майбутньої системи опалення і взагалі опалення котеджу в цілому, виявляються всі особливості приміщення і узгоджуються встановлені норми опалення з вимогами і побажаннями замовника. Виїзд до замовника дозволяє скласти попередню схему опалення заміського будинку, вибрати комплектуючі деталі для майбутнього проекту, попередньо скласти кошторис на монтаж опалення, вирішити попутно виникаючі питання.

Необхідно сказати що при підготовці будинку до монтажу системи опалення важливо ще на стадії проектування та будівництва будинку передбачити необхідні технологічні отвори в капітальних стінах і підлогах (технічні шафи, ніші, порожнини), в яких розташовуватимуться розподільні колектори для систем опалення, водопостачання, каналізації. При будівництві будинку необхідно передбачити приміщення котельні, а також споконвічно закласти канал димоходу.

На сьогодні найпоширеніші схеми розведення систем опалення – колекторна і лежаковая. При колекторної розводці на кожному рівні, у спеціально призначеному шафі, розташовуються колектори, з яких до радіаторів опалення йдуть труби. Така схема розведення дозволяє регулювати систему й установку спеціальних електромоторів, що підтримують задану температуру в кімнатах. Колекторна схема дорожче лежаковой на 10-15%, але вона вважається зручною у використанні та обслуговуванні. Лежаковая схема розведення являє собою основний лежак у цокольному поверсі, від якого крізь рівні будинку проходять стояки, на яких «висять» радіатори. Така схема актуальна в дерев’яних будинках, де немає можливості сховати колекторні шафи. При монтажі опалення в дерев’яних будинках рекомендується використання мідних труб із застосуванням системи прес-фітингів.

Заключна стадія роботи – безпосередній монтаж опалення. Наші інженери здійснюємо монтаж опалення об’єктів незалежно від їх площі та рівня складності системи. Накопичений за багато років роботи досвід і висока кваліфікація наших співробітників виступають гарантією того, що монтажні роботи будуть виконані ними професійно і на вищому рівні, що дозволить надалі уникнути власнику звернення в ремонтні служби, адже якщо налаштування систем опалення проведена непрофесіоналом, висока ймовірність виникнення надзвичайних ситуацій, та й термін служби обладнання може істотно скоротитися в разі неправильного підключення або компонування елементів системи.

Основним напрямком нашої діяльності є комплексні рішення для системи опалення будинку у Львові, що включає в себе: консультації з усіх видів робіт, монтаж опалення котеджів (дизельне, твердопаливне, газове, електричне опалення котеджу), розрахунок і схема опалення.
• Монтаж котельного обладнання / пуско-налагодження
• Монтаж і розрахунок схеми опалення, водопроводу і каналізації
• Схематизація опалення водопостачання котеджу, дачі, приватного будинку
• Розрахунок навантажень на теплу підлогу, радіатори, конвектора.
• Доставка матеріалів, опалювального і котельного обладнання
• Безкоштовні консультації по внутрішніх інженерних систем