Опалення заміського будинку - процес, якому необхідно приділити найпильнішу увагу. Саме від системи опалення залежить Ваше домашнє тепло і затишок. А від професіоналізму монтажу систем опалення залежать Ваша безпека і надійність всієї системи котеджу.

Вибір способу опалення заміського будинку залежить від площі котеджу і від кількості часу, який Ви будете проводити там. Якщо Ваш заміський будинок – це всього лише невелика «дача», яку Ви відвідуєте виключно в теплу пору року, то проводити повноцінні системи опалення не має сенсу. Всі опалення може складатися лише у використанні обігрівальних приладів, якщо є електрика, або спеціальних опалювальних печей. Якщо ж заміський будинок – це місце проживання, або місце, де Ви проводите не тільки літні вікенди, то в таких випадках слід задуматися про «серйозну» системі опалення будинку.

Найбільш популярною і практичною є водяна система опалення заміських будинків. Серцем такої системи прийнято вважати опалювальний котел. Розрізняють системи опалення з природною і примусовою циркуляцією. Перший спосіб підходить для заміських будинків невеликої площі. Нагріта котлом вода стає легкою і тим самим піднімається по системі. Остигаючи ж, вона важчає і під дією своєї ваги опускається назад в котел. Таким чином відбувається постійна циркуляція води природним шляхом. Основна перевага систем опалення з природною циркуляцією – незалежність від електропостачання. Другий спосіб опалення заміських будинків більш практичний і раціональний. Основна складова деталь системи – циркуляційний насос, який відповідає за рух теплоносія по системі опалення будинку. Така система опалення заміських будинків підходить для будь-якого приміщення будь-якої площі. Монтаж систем опалення з примусовою циркуляцією передбачає окремі контури на бойлери, теплообмінники, теплі підлоги та інше котельне обладнання.

Опалення заміського будинку Враховуючи те, що опалення заміського будинку базується на котельному обладнанні, то залежно від виду котла і виду палива, на якому працює Ваш котел, і буде змінюватися вид систем опалення. Паливом для опалення заміського будинку може бути електрика, дизельне паливо, тверде палива, газ. Опалення заміського будинку за допомогою газу – найдешевший і простий спосіб, правда, доступний він, на жаль, не кожному. Головна проблема – магістральний газ є не у всіх районах, тим більше дачних ділянках, а без нього неможлива газова система опалення будинку. Газові котли бувають конденсаційними, підлоговими, настінними. Альтернативою газової системи опалення є дизельна система. В якості палива найчастіше є солярка. Котли працюють на дизельному паливі найчастіше мають змінну пальник, (продаються спочатку без пальника, називаються комбінованими) що дозволить надалі без проблем без вкладень перейти з дизельного палива на газ. Солярка доступне і недороге паливо, проте, Вам завжди необхідно стежити за його наявністю, придбати для його зберігання паливний бак і знайти для нього місце в котельні. Дизельні котли опалення енергозалежні, тому Ваша система опалення заміського будинку не зможе працювати без електрики. Третій спосіб – опалення заміського будинку твердим паливом. Твердопаливні котли абсолютно незалежні ні від однієї інженерної системи, вони автономні, що і робить їх популярними в дачних колах, незважаючи ні на які незручності. Головна незручність – необхідність в постійному запасі дров і місця для їх зберігання. Крім того, дрова швидко прогорає, тому регулярно їх потрібно підкидати в котел. Таку систему, звичайно, складно назвати практичною, проте, вона незамінна в місцях, віддалених від комунікаційних благ. І, нарешті, електрична система опалення заміських будинків. Безумовно, з нею не може бути ніяких незручностей, але вона занадто дорога, так як електрика – це все-таки дороге задоволення. Більше того, для нашої країни характерні періодичні збої електрики і перепади напруги, що не дуже добре позначається на будь-якому електричному обладнанні.

Вибираючи систему опалення заміського будинку, слід враховувати безліч різних чинників. Більш докладно про опалювальних системах і про їх видах Ви можете дізнатися у наших менеджерів. Вони дадуть відповідь на будь-яке Ваше питання і проконсультують з будь-якого приводу, що стосується опалення заміського будинку.