Стрімкий злет цін на енергоресурси на світових товарних ринках вже давно торкнувся гаманця кожного жителя нашої країни. Ціни на комунальні послуги зростають, мало не кожні два три місяці і ця тенденція буде продовжуватися і в майбутньому.

За рахунок зростання цін на природний газ вартість комунальних послуг за опалення зросла в кілька разів і є сьогодні лідером з подорожчання комунальних платежів.

Якщо ваша сім’я з якихось причин не може відмовитися від послуг тепломережі з надання централізованого опалення, встановивши систему індивідуального опалення на основі енергозберігаючого газового котла, слід негайно подумати про зменшення витрат на опалення централізованим способом.

Істотно знизити споживання тепла, а значить і вартість послуг, може якісне утеплення квартири та встановлення лічильника опалення.

На перший погляд може здатися, що установка лічильника опалення відразу почне приносити серйозну економію, адже вартість лічильника невелика і його установка коштує недорого, а різниця в тарифі на постачання тепла досить значна.

Насправді це не так проекти наших багатоповерхівок розроблялися за радянської влади, ціни на енергоресурси тоді були дешевими і завдань з економії тепла, ніхто перед проектантами не ставив.

При будівництві будинків могли не дотримуватися будівельні технології, а якщо будинок дуже старий то його опалювальна система практично зношена, все це призводить до значних втрат тепла в навколишнє середовище.

Монтаж лічильника тепла в цьому випадку забезпечить невелику економію, для збільшення ефекту від використання лічильника тепла необхідно провести повне або хоча б часткове утеплення квартири.

Швидше за все суттєво утеплити квартиру при невеликих фінансових витратах, можна за рахунок утеплення вікон і дверей квартири. Всі вікна та двері треба відрегулювати таким чином, що б вони щільно закривалися. Утеплювальні прокладки необхідно міняти перед кожним опалювальним сезоном. Знайдені великі щілини необхідно задути будівельною піною, а дрібні мастикою. Така профілактика зможе економити до 20% тепла.

Наступним етапом треба розглянути можливість встановлення вакуумних вікон з якомога більшою кількістю порожнин.

Ізоляція теплокомунікацій будинку теж дасть гідну ефект економії тепла.

Заключним найдорожчим етапом буде утеплення стін пінопластом, затирка межплітних швів із зовнішнього боку будинку для багатоповерхівок, утеплення покрівлі мінеральною ватою чи іншим способом.

Тільки після такої серйозної роботи можна відчути істотний фінансовий ефект від установки лічильника тепла.

До монтажу лічильника тепла слід підійти дуже серйозно, в першу чергу треба сходити в організацію, що постачає централізоване постачання тепла у ваш будинок і написати там заяву на зміну тарифу.

Потім слід знайти організацію, яка виробляє монтаж лічильників опалення.

Встановлення лічильників опалення спеціалізованою компанією має свої переваги:

  • вартість послуг цілком доступна вона трохи вище, ніж у приватників, але зате буде надана необхідна гарантія на виконану роботу і весь комплект необхідних документів;
  • невеликий термін виконання робіт у зручний для замовників час;
  • проект підключення лічильника тепла виконають професійні проектанти;
  • замовникові будуть оформлені всі необхідні дозвільні документи;
  • фірма надасть всі необхідні для встановлення лічильників опалення матеріали;
  • лічильник опалення, наданий професійним дилером буде отюстірован і налаштований;
  • компанія, що займається установкою лічильників опалення, буде виробляти всі профілактичні і ремонтні роботи протягом гарантійного терміну і після його закінчення.

Встановлення лічильників опалення виконана професіоналами позбавить вас від клопоту з контролюючими органами, адже проект буде виконаний з урахуванням усіх санітарних і протипожежних норм і правил.

 

Виклик Сантехніка | ФІЛЬТРИ ВОДИ | Монтаж Опалення