Холод, протікання батареї, іржавий або забитий наполовину погано гріючий радіатор, а найстрашніше – можливість на власні очі побачити прорив батареї в розпал зимових морозів.
Питання в тому, чи ви випередите радіатор опалення, або він – вас. Нікому не хочеться упустити цей момент, а тому варто задуматися про своєчасну заміну батарей опалення (радіаторів).

Ну а в новому будинку або квартирі установка, монтаж радіаторів опалення – просто обов’язковий етап сантехнічних робіт. Досвідчені фахівці нашої компанії зроблять все,
щоб у вашому домі батареї зігрівали своїм теплом не тільки повітря, але і ваші серця. Силами наших працівників здійснюється установка і заміна радіаторів опалення.

 Основні послуги нашої компанії:

Відомо, що неякісна установка (монтаж опалення) або заміна радіатора-нагрівника, навіть дуже дорого і якісного самого по собі, може виявитися неприємною тратою вашого часу і ваших же грошей.
Справа в тому, що зняти стару чавунну батарею не складе труднощів практично для будь-якого монтажника, а, наприклад, установка біметалічних радіаторів останнього покоління під силу тільки фахівцеві, знайомому з такими технологіями і має необхідні якісні інструменти. Трохи подпорченная невідповідним ключем різьба з’єднання може скоро вилитися в міні-аварію – від протікання до прориву.
І вам знову знадобиться заміна радіатора-нагрівника. Щоб не помилитися, слід відразу звернутися до фахівців. Працівники нашої компанії проведуть заміну і установку радіаторів опалення в квартирі або котеджі так якісно, ​​що ви на багато зим забудете про проблеми з опаленням.

Наші фахівці рекомендують саме біметалеві радіатори опалення. Об’єктивно це кращий вибір на даний момент.