Наша служба забезпечить комфортну експлуатацію басейну. Перевіримо за допомогою тестів склад і характеристики води для басейну. При необхідності проведемо обробку води, чищення басейну. Відремонтуємо обладнання системи очищення води для басейну, гідромасажне обладнання, циркуляційні насоси. Забезпечимо якісний монтаж нового обладнання для басейну. Поставимо обладнання в графік сервісного обслуговування, укладемо договір на контроль і обробку води басейну. Приймемо на обслуговування раніше встановлений робочий або відремонтоване обладнання для басейнів.

Очищення води

Низька якість води-відома проблема басейнів. Вода, з якою людина вступає в контакт при купанні в басейні, може завдати значної шкоди здоров’ю, призвести до шкірних захворювань, отруєнь-при попаданні всередину. Інфекції та паразити-потрапляють у відкритий басейн від птахів, комах. Ринок водоочисного обладнання пропонує величезну кількість фільтрів для водопідготовки басейну. Грамотно використовуючи комбінації водоочисного обладнання для басейну можна добитися відмінних результатів.
Аналіз води, що виявляє наявність у воді басейну забруднювачів, виробляють обслуговуючі організації найчастіше-сезонно для відстеження сезонних коливань концентрації забруднюючих речовин в первинній воді для басейну та експрес аналіз води в самому басейні для виявлення індивідуальних особливостей (експлуатаційних).
Очищення від розчиненого заліза у первинній воді для басейну проводиться за допомогою окислення води з подальшою фільтрацією. Окислювачем може служити повітря і озон нагнітаються у воду або дозується речовини такі як марганцівка. В результаті окислення залізо переходить з расстворенія форми у форму осаджувати і віддаляється подальшою фільтрацією. Наповнювачі таких фільтрів містять такі насипання як Бірма, марганез і т. д. Менше поширення сьогодні має реагентний метод очищення в від заліза у первинній воді для басейну. Суть роботи фільтрів полягає у виведенні в осад розчинених речовин, які згодом видаляються механічно з первинної води для басейну. Цей метод очищення води в басейні вважається дорогим і небезпечним методів, так як в профільтровану воду можуть потрапити залишкові кількості реагенту або ж продукти реакції, що істотно погіршить якість очищеної води для басейну.
Очищення води для басейну від солей жорсткості.
Процес пом’якшення води у фільтрах для очищення води для басейну відбувається під час фільтрації води з розчиненими в ній солями жорстокості через шар іонообмінного матеріалу, за рахунок якого і виробляється фільтрація. Для очищення води для басейну від солей кальцію, магнію використовуються іонообмінні смоли. Для ефективного очищення води методом іонного обміну слід дотримуватися цілий ряд умов і вимог, що пред’являються до експлуатації фільтрів для басейну. Основною запорукою справної роботи фільтра для басейну вважається своєчасна промивка іонообмінного матеріалу, на поверхні якого скупчуються іони кальцію, магнію, перешкоджаючи контакту води зі смолою. Для видалення частинок забруднювачів з поверхні смоли фільтра очищення води для басейну використовуються спеціальні регенераційні розчини, які не тільки змивають осад з смоли, але і відновлюють постійно стоншується в ході очищення води для басейну шар вільних іонітів.
Очищення води в басейні від зважених домішок.
Вода в басейні піддається впливу зовнішнього середовища, в слідстві чого рівень вмісту різних забруднювачів у воді вкрай великий. Для очищення води від різного роду суспензій сьогодні використовуються багатоступінчасті механічні фільтри.
Очищення від нерозчинних забруднювачів в басейні – це видалення крупного сміття, який легко затримується різними механічними фільтрами для басейну. Найпершим етапом механічного очищення є проходження водою з басейну крізь мелкоячеистую сітку, що затримує великі частки. Цей захід очищення води в басейні має мету запобігання механічних пошкоджень обладнання. Наступним етапом очищення є фільтрація через насипний фільтр для басейну. У подібних фільтрах використовуються фільтруючі зернисті матеріали, які мають різними розмірами гранул.В багатошарових фільтрах для басейну різні фільтруючі матеріали розташовуються шарами, де вода проходить від великої фракції завантаження до дрібної.
Для тонкого очищення частіше застосовуються сорбційні фільтри для басейну. Поглинаючі дрібні частинки забруднювачів фільтрує. Сорбційні фільтри для басейну видаляють з води навіть хлор і його сполуки.
Очищення води басейну від органіки.
Органічні забруднення у воді басейну здатні надати негативну дію на людину і ведуть до заростання басейну і трубопроводу мікроводоростями. Для очищення від органіки використовуються знезаражувальні фільтри для басейну. Це ультрафіолетове знезараження, хлорування і озонування. Ультрафіолетова обробка води для басейну-це опромінення вали за допомогою вбудованих в трубопровід ультрафіолетових ламп. Повністю нешкідливий метод на жаль безсилий проти вірусів.
Хлорування-дозування хлору або його сполук.
Фільтри для басейну складаються з трьох систем-це насоси-дозатори, реакційні камери і механічні фільтри. Пропуски хлору через такий фільтр для басейну видаляються вугільним пост-фільтром.
Озонування води для басейну. Принцип знезаражувального ефекту озону окислення мікроорганізмів. У відмінності від ультрафіолетового опромінення і очищення методом хлорування озон дозволяє знищити багато органічні забруднювачі, включаючи віруси.
Озон розкладається на нешкідливі складові: воду, кисень, повітря. Озонування є однією з найбільш безпечних технологій очищення води для басейну. Висока експлуатаційна вартість і дорожнеча обладнання для виробництва озону є причиною малого расспространенія цього типу фільтрації для басейну.
Для очищення зовсім брудної води використовують коагулянти, що прилипають до зважених часткам обтяжуючи їх і у воді осаду випадає на дно басейну.