Ванна кімната – місце, з якого починається день кожного з нас. Тут ми залишаємося наодинці з собою і спілкуємося з водною стихією. Можливо, ми не усвідомлюємо цей факт, але емоції, які передаються нам у ванній, формують наш подальший день. Тому так важливо наповнити ванну кімнату гармонією, красою і функціональністю.

Ремонт ванної кімнати і санвузла – відповідальне завдання, що вимагає максимально серйозного підходу. І якщо зовсім недавно було модним перевлаштовувати квартиру своїми руками, то сьогодні прийнято довіряти ремонт професіоналам, які гривнею і репутацією відповідають за якість своєї роботи.

Ванна кімната і санвузол – місця підвищеної вологості. Тому ремонтні роботи повинні тут виконуватися із застосуванням довговічних технологій та у відповідності з усіма необхідними нормами. Заощадити на цій частині ремонту квартири навряд чи вийде, тому що тут потрібно все робити всерйоз і надовго.

Існує два види ремонту ванної кімнати та санвузли: косметичний і капітальний. У другому випадку без професіоналів не обійтися, оскільки буде потрібно перепланування приміщення, проект перепланування та його затвердження в різних інстанціях.

Зв’язуватися з приватниками-«вільними стрілками» або наймати бригаду – виключно ваше рішення. Плюс вільних ремонтників – порівняно менша вартість ремонту ванної кімнати. Значний мінус – відсутність гарантій.

Наша компанія пропонує інший підхід, заснований на відповідальності сторін і гарантованому професіоналізмі.

 

 

Чому варто замовити ремонт ванної кімнати і санвузла саме у нас?

  • Наша компанія має великий досвід ремонтних робіт різної складності.
  • Перед початком робіт складається договір.
  • Бригади працюють за прозорими схемами. Кожен етап детально обговорюється з замовником. Ви завжди знаєте, на що витрачаються ваші кошти.
  • Прораб контролює хід роботи і несе особисту відповідальність.
  • Роботи виконуються чітко в строк.
  • Ми застосовуємо найкращі матеріали та інструменти.
  • Рівень співробітників підтверджений сертифікатами.
  • Гарантія на всі роботи – 1 рік.

Конкретна ціна ремонту ванної кімнати та санвузла залежить від багатьох параметрів. Попередню вартість робіт вам зможе назвати заміряє, виклик якого в нашій компанії проводиться безкоштовно.

Також ми з радістю виконаємо для вас дизайн-проект вашої нової ванної у відповідності з вашими побажаннями. Якщо ви уявляєте, як повинна виглядати ваша ванна, але не знаєте, як це втілити – ми допоможемо вам!