Необхідно мати:

  • кран трехпроходной;
  • шланг зливний (півтораметровий шланг зазвичай входить в комплект постачання посудомийної машини);
  • гнучка підводка (довжина визначається за місцем);
  • каналізаційні фітинги (кількість та типи фітингів визначаються за місцем).

Рекомендуємо Вам додатково встановити фільтр тонкого очищення холодної води (див. прайс-лист і розділ Сантехнічний шафа).

Сьогодні в кожній родині є плита, холодильник і пральна машина. На відміну від цих видів побутової техніки, посудомийна машина є рідкісним гостем на кухні. Деякі господині намагаються закуповувати побільше тарілок і чашок, інші не люблять багато посуду, щоб не складати їх в раковину. Проте з купівлею посудомийної машини ці ідеї відпадуть самі собою. Багато господинь вважають цю автоматику предметом розкоші. Цієї думки дотримуються і вітчизняні виробники побутової техніки. Не помилкова чи подібна точка зору? Адже ніхто не любить мити брудний посуд – це не дуже приємно, погано відбивається на шкірі рук і забирає чимало часу. Та й вартість посудомийної машини порівнянна з цінами на сучасні пральні машини. Переваги посудомийної машини в наявності: вона робить за вас неприємну роботу, і робить її набагато краще, при цьому ще й посуд ідеально висушується. Вам не доведеться це робити самій, залишаючи некрасиві плями від висохлої води.

Важливо правильно вибрати модель посудомийної машини, щоб домогтися максимального ефекту. По виду установки посудомийні машини поділяються на стоять і вбудовувані, які в основному відрізняються за зовнішнім виглядом. Якщо для вас актуальне елемент економії, тоді вибирайте посудомийні машини ААА класу, економічні, за всіма параметрами сушіння і миття. Однак коштують такі моделі дорожче. Вибираючи посудомийну машину, слід звернути увагу і на її функціональність. Окремим питанням є також підключення посудомийної машини. При цьому набагато надійніше і зручніше скористатися послугами професіоналів і звернутися в нашу компанію.

Раніше треба визначитися з вибором моделі посудомийної машини. Якщо ви не обмежені в коштах, купуйте елітні машини вищого класу, які не тільки миють і висушують посуд, але і роблять це максимально ощадливо і комфортно для Вас. Адже чим здійснено техніка, тим більше в ній зручних дрібниць, здатних перетворити користування обладнанням на справжнє задоволення. Процес миття полягає в наступному: вода з миючим порошком під тиском розбризкується на посуд, вимиваючи при цьому жир і бруд. Після закінчення миття відбувається полоскання чистою водою, після чого посуд висушується.

Підключення посудомийної машини для незнаючого людини досить проблематично, відсутність досвіду у здійсненні непотрібних маніпуляцій може призвести до плачевних результатів. Краще звернутися до наших кваліфікованим фахівцям, які в найкоротші терміни впораються з подібним завданням. Для цього достатньо зателефонувати нашому оператору. Наші фахівці якісно та оперативно виконають цю роботу навіть у день звернення, видавши гарантію терміном в один рік.