Необхідно мати:

  • кран трехпроходной;
  • шланг зливний (півтораметровий шланг зазвичай входить в комплект постачання пральної машини);
  • гнучка підводка (довжина визначається за місцем);
  • каналізаційні фітинги (кількість та типи фітингів визначаються за місцем).

Рекомендуємо Вам додатково встановити фільтр тонкого очищення холодної води (див. прайс-лист і розділ Сантехнічний шафа).

Пральна машина стала звичним і необхідним атрибутом сучасного будинку. Без неї не може обійтися жоден житель навіть маленького населеного пункту. Стало модним розміщувати пральну машину на кухні, поруч з мийкою та посудомийній машиною. Чи стає від цього менш комфортно на кухні? Аж ніяк. Крім сімейних ранкових сніданків і вечірніх чаювань, кухня сьогодні стала центром спілкування і чистоти, де змивається не тільки повсякденна бруд з тарілок, але і миється білизну. А щодо змішування харчових ароматів і запахів пральних порошків не варто турбуватися. Сучасні пральні машини герметично закриваються, працюють безшумно, споживають малу кількість миючих засобів, ефективно промивають білизна і прополіскують його, видаляючи при цьому ще й залишки порошку з власних порожнин.

Особливу увагу треба приділити підключенню пральної машини. Цю роботу повинен проробити кваліфікований фахівець. Адже від правильного підключення буде залежати подальша робота та безпека експлуатації пральної машини. Ми займаємося установкою і ремонтом різної побутової техніки, зокрема, підключенням пральних машин. Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте повну гарантію на підключення вашої пральної машини та іншої побутової техніки, маєте можливість вибрати будь-яку форму оплати – готівковий або безготівковий розрахунок. А ми в свою чергу надамо фахівця високої кваліфікації з виїздом на будинок в день замовлення і забезпечимо високий рівень обслуговування.

При підключенні пральної машини за оцінку вартості робіт плата не стягується, вона оплачується тільки в разі відмови від проведення робіт. Оплата за оформлення наряду із замовника і за виклик фахівця також не стягується. Майстер визначає вартість усіх деталей, які необхідні для правильної установки пральної машини. Грунтуючись на величезний досвід, накопичений за час роботи в нашій компанії, механіки можуть також відремонтувати і встановити будь-який вид побутової техніки в найкоротші терміни. Дається гарантія на всі види виконаних робіт і замінені деталі. Застосовуємо тільки якісну сертифіковану продукцію, щоб надалі не виникало проблем з поломкою деталі, і щоб вона служила максимально довго.

Радимо не братися за встановлення пральної машини самостійно. Це може призвести до плачевних результатів. Можете скористатися послугами кваліфікованих спеціалістів нашої компанії. Вони забезпечать професійне підключення пральної машини до інженерних комунікацій – системі водопроводу і електричної мережі.

Процес підключення пральної машини починається з розпакування пристрої, зняття всіх фіксаторів, перевірки машини на відсутність дефектів і пошкоджень. Далі необхідно організувати підведення води до пральної машини з системи холодного водопостачання. Потім налагоджується система зливу, яка буде виводити відпрацьовану воду. Підводиться електрику, встановлюється розетка із заземленням і проводиться окрема лінія від щита. Необхідно виставити машину по рівню, і проводиться тестова прання без білизни, але з невеликою кількістю порошку. Тепер вже пральна машина готова до використання.