Сантехніка оточує нас всюди, де б ми не знаходилися: у ванній кімнаті, в туалеті, на кухні. Дуже приємно, коли все працює як треба: ніде не чути звук падаючих крапель, ніщо не підтікає і не шумить, вода в зливному бачку наповнюється до країв, в унітазі – змиває, пральна і посудомийна машини роблять свою справу. Але буває і зворотна ситуація, при якій сантехніка не радує, щось підтікає, не працює як треба або шумить, або дизайн сантехнічних приладів і аксесуарів більше не вписується в щойно відремонтовану ванну кімнату або кухню. В усіх таких випадках допоможе кваліфікована заміна сантехніки.

Зробити самому або покликати фахівців?
У більшості людей виникає бажання щось зробити самому: полагодити підтікає кран, замінити унітаз або ж зробити самостійну установку душової кабіни. Але не завжди наші бажання збігаються з нашими вміннями та навичками. При самостійному монтажі сантехніки завжди є ризик щось пошкодити з дорогого устаткування, поранитися, а то й влаштувати потоп на радість собі і нижнім сусідам. Слід пам’ятати, що при заміні сантехніки потрібно бути гранично акуратним і тверезо оцінювати свої можливості. Наслідки некваліфікованого втручання будуть видні неозброєним оком, а то й зовсім непередбачувані. Найбільш вірне рішення – довірити всю відповідальну роботу фахівцям-сантехнікам, які мають досвід і спеціальні сантехнічні пристосування.

Заміна або монтаж сантехніки – справа непроста
Виконуючи заміну сантехніки або її монтаж, наші фахівці завжди вибирають оптимальний варіант, оскільки, працюючи з сантехнікою, потрібно пам’ятати, що вода має не тільки позитивними властивостями, а й
руйнівними. Перед початком будь-яких робіт, пов’язаних з монтажем сантехніки, слід перекрити подачу води, звільнити простір для роботи, а також підготувати всі необхідні інструменти, деталі та витратні матеріали. Не важливо, що саме виконується: установка змішувача, раковини або унітазу – всі водопровідні з’єднання повинні бути надійно заізольовані щоб уникнути протікань, а всі сантехнічні прилади повинні бути надійно зафіксованими і займати стійке положення. Такі вимоги зможе дотриматися тільки кваліфікований сантехнік з певним досвідом.