Необхідно мати:

  • водопровідні і каналізаційні труби і фітинги (кількість та типи труб, фітингів визначаються за місцем).

У вартість монтажу душової кабіни включені роботи по збірці всього навісного обладнання.

Монтаж душової кабіни – це не завжди просто

Чистота – це, як прийнято говорити, запорука здоров’я, тому щодня кожен поважаючий себе людина приймає душ, часто навіть двічі. Адже від чистоти тіла залежить не тільки наше здоров’я, а й наш емоційний стан. Тому неможливо заперечувати, що душова кабіна – це один з основних елементів будь-якої квартири і будь-якого будинку.

Для того, щоб власник відчував себе під час прийому душу чудово, а головне безпечно, душова кабіна повинна бути встановлена ​​згідно всім нормам і вимогам. Адже будь-яка високоякісна кабіна від виробників з світовим ім’ям може бути легко зіпсована невмілим монтажем.

Ми пропонуємо Вам високоякісні роботи з установки душових кабін будь-яких видів і комплектацій від будь-яких виробників, як вітчизняних, так і закордонних. Якщо Ви хочете, щоб душ приносив Вам тільки радість і приємні відчуття, замовте монтаж у нас! Фахівці нашої компанії мають не тільки спеціальні знання та навички, але й значний досвід роботи в даному напрямку, що дозволяє їм виконувати роботи будь-якої складності в мінімально короткі терміни, проте найголовніше, що короткий термін виконання установки ніяк не впливає на якість одержуваного результату. Установка душової кабіни – це дуже трудомісткий процес, але завдяки послугам нашої компанії Ви цього не відчуєте.

Душові кабіни – це ідеальне рішення для тих, хто віддає перевагу душ ванною, однак особливо гарні вони в тих випадках, коли розміри ванної кімнати занадто малі. Душова кабіна дозволяє максимально заощадити корисний простір кімнати. Як же відбувається сам процес її встановлення? Монтаж душової кабіни проводиться із застосуванням спеціальних піддонів, найчастіше акрилових, сталевих і керамічних. Однак для замовників, що віддають перевагу розкіш в усьому, можуть використовуватися і мармурові піддони. Однак незалежно від матеріалу піддону. Душова кабіна, встановлена ​​нашими професійними працівниками буде служити Вам безперебійно довгі роки, несучи тільки радість і задоволення від купання.

Звичайно, є люди, які твердо впевнені в тому, що установка душової кабіни – це справа нехитра і з ним легко може впоратися хто завгодно. Однак у процесі безпосередньої установки ця думка, як правило змінюється. Адже душова кабіна – це не шафа і не полку, яку досить правильно прикріпити. Її повноцінне функціонування безпосередньо пов’язано з підведенням каналізації та води. І якщо що-то з них зроблено невірно, навряд чи власнику сподобатися приймати душ. Виникає питання, навіщо тоді потрібна душова кабіна, якщо її застосування не приносить ніякого позитиву і не радує. Це говорить про те, що краще все-таки звернутися до професійних працівникам і з задоволенням купатися в новій душовій кабіні. Краще один раз робити правильно і професійно, ніж зробити самостійно для того, щоб після довірити переробляти цю ж роботу фахівцям.

Всі ми любимо купатися, проте не всі думають про те, що це не тільки процес обмивання, а й процес використання величезної кількості гарячої та холодної води. А про це варто подумати, адже якщо раціонально підійти до цього питання і все прорахувати, то виходить, що людина не використовує стільки води, скільки він щомісяця оплачує. Вихід для тих, хто не хоче переплачувати – це встановлення лічильників холодної гарячої води. Завдяки цій елементарної процедурою, коор для Вас люб’язно можуть здійснити фахівці нашої компанії, ви зможете зекономить значні кошти для того, щоб витратити їх на щось більш важливе, ніж невикористана вода.

 

Виклик Сантехніка | ФІЛЬТРИ ДЛЯ ВОДИ | Монтаж Опалення