Ванна кімната в стандартній квартирі, як правило, має дуже маленькі розміри. Тут не особливо розвернешся, куди там вже розгулятися. Доводиться стикатися весь час з проблемою розстановки обладнання і меблів. А розмістити хочеться все і відразу. Ця проблема вирішувана, якщо зробити скляні розсувні двері і перегородки для душової кабінки.

Якщо планування Вашої квартири дозволяє розширення ванни, то цілком можливо це зробити за самостійним проектом. Можна вигнати капітальні перегородки і зробити розсувну систему. Самостійно таку досить складну задачу швидше за все не вирішити.

Таку роботу може виконати підрядна організація, Вам слід тільки правильно її вибрати у великій різноманітності і кількості таких компаній, серед яких професійно монтує конструкції наша фірма «ПідКлюч» у Львові. Наші дизайнери та майстри проконсультують і видатут Вам рекомендації з інсталяції душової кабінки, розроблять конструкцію і змонтують її «під ключ»

Можливо використовувати сарафанне радіо, так як його ще ніхто не відміняв. Дізнайтеся у своїх знайомих, які вже зробили собі таку «глуху» перегородку або кабіночку, подивіться самі і переконаєтеся яку планування або конструкцію вибрати. Тоді вже можете самі дзвонити і запрошувати зморщок для виконання індивідуального замовлення у Вашій квартирі. Адже для того, щоб Ваша ванна кімната стала компактною і комфортною, слід звернутися до професіоналів в нашу компанію.

 

Про:

Перші моделі душових кабінок надійшли в продаж приблизно в кінці 1980-х років. Установка душової кабіни самостійно була тоді досить складним завданням. Все через те, що спочатку кабіни були більше схожі на аматорський комплект під назвою Зроби сам, ніж на сантехнічне пристрій. Всі деталі продавалися особливо, тобто піддон дозволяється було придбати в одному місці, шторки для кабіни в іншому, а інші елементи вже в третьому.

На дану мить покупці мають ймовірність вибору з незліченних варіантів душових кабінок в повній комплектації. Причому установка такого пристрою до такої міри проста, що при наявності невеликого досвіду і вільного часу дозволено провести її більш того самостійно, не вдаючись при цьому до послуг майстрів. Яку душову кабіну взяти? Як же вірно віддати перевагу душову кабіну, яку модель дістати? Розглянемо види кабін.

Всі сучасні душові кабіни не забороняється класифікувати на три окремі категорії залежно від кількості в них додаткових функцій. У першу категорію входять душові пристрої економ-класу, які є найпростішими і малофункціональних.

Їх установка припускає сполучення готової конструкції з облицьованими поверхнями. Головне достоїнство таких кабінок це їх відносно невелика вартість, так як зовнішній і внутрішній дизайн цих пристроїв шибко скупий і лаконічний.

Друга когорта душових пристрої подорожче, але в їх ціна входять і деякі додаткові функції вбудоване радіо, функція гідромасажу, підсвічування і інші додаткові елементи. У третю категорію дозволено віднести пристрої з нечуваними цінами і безліччю додаткових функцій і навіть можливістю цифрового управління.

Монтаж душової кабіни своїми руками За межами залежно від того, яку якраз душову кабіну потрібно визначити, сам хід її монтажу сильно простий. Отже, для установки душової потрібно приготувати такі інструменти: У першу черговість знадобляться інструменти для вимірювання лінійка, рулетка. Ще необхідні будуть будівельний порядок і кут, особливий схил і олівець для розмітки місця установки.

Для установки самої душової кабіни потрібно підготувати пилку, перфоратор або дриль, монтажні куточки. Знадобляться ще шурупи і дюбелі для них, будівельний наган і спеціальні рейки. Потрібно не забути і про санітарний силіконі для герметизації і ФУМ-стрічці. На даний момент, коли все потрібне вже знаходиться під руками, можна перебігати і до безпосередніх робіт по установці душової кабіни. Установка душової кабіни своїми руками Розберемося, як встановити душову кабіну самому, і в цьому нам допоможе, наведена нижче, пам’ятка по установці душової кабіни.

Установка душової кабіни своїми руками починається з установки піддону для душового пристрою. Давати початок роботу необхідно з фіксування деталей зливу в його отворі. Потім потрібно густо затягнути систему зливу і не забути про герметичній прокладці. Після йде операція монтажу каналізаційних труб, причому розтруб каналізаційного отвору повинен бути розташований влучно під зливом.

Після цього, використовуючи регульовані ніжки, піддон потрібно виставити вірно по горизонталі. При необхідності його можна підняти для кращого зливу води. Для забезпечення герметичності треба неодмінно залити силіконом шов між плиткою й піддоном. Слідом того, як нижня кількість душової кабіни встановлена, треба провести монтаж ширми. Для цього в першу чергу необхідно встановити стіною профіль на сам край піддону, використовуючи для цього будівельний рівень.

Як тільки він буде стояти гладко, треба олівцем позначити отвори на стіні, до той, що буде кріпиться сам профіль. Далі потрібно перфоратором або дрилем спорудити отвори і вклинилися в них підготовлені дюбелі. Потім потрібно прикріпити пристінний профіль за допомогою шурупів. Далі треба встановити в профіль нерухому частка ширми.

Перед тим, як цілком закріпити стінки, треба в першу чергу повісити дверцята і провести її регулювання. У закритому положенні ущільнювач на дверцятах повинен щільно приставати до краю піддону. Остаточне дійство – герметизація швів між різними елементами даної конструкції, для неї треба застосовувати санітарний герметик.