Збірка і установка душової кабіни повинна бути виконана якісно, щоб позитивні емоції, від прийняття душу – були максимальними. Сучасна душова кабіна – це не тільки душ у звичному розумінні, але і безліч додаткових функцій: масажер для ніг, FM-радіо, гідромасаж, неонове підсвічування і багато інших. І всі ці функції відмінно доповнюють один одного, роблячи процедуру прийняття душу ще більш приємною.

Збірка душової кабіни від професіоналів

При установці душової кабіни існує безліч нюансів, і всі вони повинні бути дотримані. Збірка душової кабіни – заняття, що вимагає від виконавця чіткого слідування інструкції, підготовленої виробником. Душова кабіна – пристрій одночасно і сантехнічного, і електромонтажного характеру. І буде неприємно, якщо в новій, щойно встановленої душовій кабіні, якась із функцій не буде працювати. Крім того, необхідно вирівнювання підлоги і стін для щільного прилягання душової кабіни, всі водопровідні з’єднання повинні бути надійно заізольовані щоб уникнути випадкового протікання та затоплення приміщення. Саме тому збірку душової кабіни слід довірити професіоналам, знайомим з тонкощами сантехнічного та електричного монтажу.

 

Ремонт або установка душової кабіни – під силу нашим фахівцям

Фахівці компанії «ПідКлюч» не тільки проведуть монтаж душової кабіни у відповідності з усіма вимогами, що пред’являються до такого типу обладнання, але також можуть виконати і ремонт душової кабіни, провести її налаштування, налагодження і навчання користувача основних функцій такого складного багатофункціонального пристрою. Крім гарантії, що надається виробником душової кабіни, компанія «ПідКлюч» надає свою гарантію на установку душевих кабін. Таким чином, наслідки якісної установки душової кабіни будуть радувати Вас довгі роки, а кваліфіковано встановлена ​​душова кабіна – дарувати позитивні емоції при кожної водної процедурою.

 

«ПідКлюч» – установка душових кабін з гарантією