Необхідно мати:

  • сифон;
  • гофра;
  • кріпильні кронштейни (зазвичай входить в комплект постачання раковини).

Монтаж раковини – одна з найбільш важливих процедур, адже саме від неї залежить, як буде виглядати інтер’єр вашої ванної кімнати або кухні, до того ж під час монтажу раковини виникає величезна безліч специфічних нюансів і тонкощів, через які проведення подібного виду робіт обов’язково потрібно довіряти висококваліфікованим фахівцям.

Монтаж раковин для ванних кімнат і кухонь – одна з самих затребуваних послуг, що надається фахівцями нашої фірми, саме тому ми приділяємо особливу увагу проведенню робіт подібного типу. Крім того, сучасний будівельний ринок просто рясніє величезною кількістю модифікацій і видів цього корисного для дому обладнання, але одна справа придбати вподобану модель обладнання і зовсім інша справа зробити монтаж раковини, з повною відповідністю технологічних вимог обладнання. Адже проведення подібних робіт вимагає від виконавця не тільки уважності і точності під час монтажу, але й знання всіх специфічних моментів проведення робіт, з якими може бути знайомий тільки професійний монтажник.

Так дійсно досвідчені фахівці, чудово знайомі з роботами по установці раковини, зможуть провести весь спектр робіт з монтажу будь-який, навіть дуже великої складності, таких як підключення обладнання до водопроводу, проведення робіт із забезпечення правильного та швидкого зливу води, розрахунок і монтаж надійного з’єднання з каналізаційною системою і провести надійне і якісне кріплення раковини або умивальника до будь-якого типу поверхні. А також провести монтажні або демонтажні роботи з видалення старого обладнання, з повною відповідністю всіх технологічних нюансів проведення робіт і повністю дотримуватися технології установки.

Крім того, наші майстри допоможуть визначити всі необхідні матеріали, які будуть задіяні під час монтажу раковини, грунтуючись на побажаннях замовника, виявлять краще місце для установки раковини, проведуть комплекс вимірів перед встановленням обладнання. Проведуть комплекс підготовчих робіт, в які буде входити підготовка раковини до монтажних робіт, а також встановлять змішувач на раковину, проведуть аналіз правильності підключення раковини до водопроводу і каналізації. А потім проведуть кріплення раковини до стіни за допомогою спеціальних кронштейнів, для кухонь і ванних кімнат, стіни яких обшиті гіпсокартоном, наші фахівці проведуть спеціальне наполегливі кріплення раковини до гіпсокартону, завдяки якому Ваша раковина буде витримувати будь-які навантаження, без будь-якого ризику падіння або поломки гіпсокартону. Крім того, для забезпечення кращої гідроізоляції, наші фахівці проведуть обробку місць зіткнення раковини зі стіною або різної меблями, для ванни або кухні спеціальним силіконовим герметиком, який буде надійним захистом від проникнення води. Після цього буде проведено монтаж гофри і сифона з подальшим підключенням гофри до каналізаційного отвору, а сифона до раковини.