Необхідно мати:

  • настановні фітинги (зазвичай входить в комплект полотенцесушителя);
  • водопровідні труби і фітинги (у разі перенесення рушникосушки в інше місце від наявної точки монтажу, кол-во і типи фітингів визначаються за місцем);
  • забезпечити відключення гарячої / холодної води в будинку на 1 годину.

При бажанні замовника водопровідна арматура рушнікосушки забирається в стіну.

Сушка для рушників – невід’ємна частина ванної кімнати. Зазвичай рушнікосушка виконує також роль обігрівача. Вибрати потрібний рушнікосушка буває не так то просто. Вам доведеться вирішити, що важливіше: стійкий до корозії рушнікосушки, або рушнікосушка, відмінно вписується в дизайн Вашої ванної кімнати. Як то кажуть – краса вимагає жертв.

Рушникосушки бувають як водяними, так і електричними, а також і змішаного типу. Потрібно приготуватися до того, що в умовах наших будинків імпортні водяні полотенцесушителі можуть швидко вийти з ладу через швидкої корозії металу. Виною тому є вода, збагачена киснем.

Водяні полотенцесушителі як правило виготовляють з нержавіючої сталі, латуні, чорного металу, а також з полімерним покриттям. Такі полотенцесушителі здатні відслужити не більше трьох років. У наші дні ведуться спроби розробити полотенцесушителі, робочий ресурс яких становить не менше 20 років.

Електричні полотенцесушителі виготовляють всі з тих же металів. Відрізняються електричні полотенцесушителі за типом кріплення (кронштейна): поворотні та стаціонарні. Так само існують масляні полотенцесушителі, що працюють за принципом масляного обігрівача. Основним елементів є кабель, що знаходиться в силіконовій оболонці, що нагріває всю площу радіатора рівномірно до 70 градусів. Основною перевагою такого полотенцесушителя є те, що при вимиканні гарячої води, він продовжує виконувати свої прямі функції. А також роботу рушникосушки можна регулювати, або відключати взагалі в будь-який час.

Якщо полотенцесушитель виготовлений з нержавіючої сталі, то термін його служби практично нічим не обмежений. При покупці вимагайте паспорт і гарантійний талон рушникосушки. Перевіряйте зовнішні дані, новий полотенцесушитель повинен бути виготовлений з нової труби.

Монтаж полотенцесушителя краще всього довірити фахівцям, яких зараз безліч, так як це відповідальний процес, що потребують спеціальних знань.

Нині на сучасному ринку вибір полотенцесушителей дуже великий. Перш, ніж обирати модель полотенцесушителя, необхідно визначитися з висотою його розташування на стіні. Ця висота може залежати тільки від того, який проміжок буде між полотенцесушителем і раковиною або ванною. Як правило, цей проміжок не повинен становити менше, ніж 60 сантиметрів.

Якщо Ви вибрали водяний тип полотенцесушителя, то доведеться подбати про те, щоб при його монтажі весь стояк водопостачання був перекритий. Вам доведеться звернутися до ЖЕКу з заявою про відключення водопостачання на час встановлення. Спеціаліст встановить перехідник з кранами для рушникосушки.

Якщо такий полотенцесушитель підключається до джерела гарячого водопостачання, то установка лічильників гарячої води допоможе дізнатися витрата води.

Якщо ж Ви вибрали електричний тип полотенцесушителя, необхідно буде встановити електричний автомат «ПЗВ» з заземленням, щоб уникнути коротких замикань. Інакше внаслідок неправильного поводження з полотенцесушителем може статися спалах.

Так само для того, щоб продовжити термін роботи полотенцесушителя, необхідно забезпечити у ванній кімнаті хорошу вентиляцію. Це дозволить уникнути появу різноманітних бактерій від вогкості.

Монтаж або заміна старого полотенцесушителя не такий вже і дорогий процес, тим більше, якщо враховувати, що встановлюється він не на один рік. Людині, яка має навички з установки сантехніки, не важко буде встановити полотенцесушитель. Процес монтажу укладається в межах однієї години. А установка лічильників гарячої води може бути проведена тим же фахівцем.
 

Виклик Сантехніка | ФІЛЬТРИ ДЛЯ ВОДИ | Монтаж Опалення