Необхідно мати:

  • обв’язка для ванни (зазвичай входить в комплект джакузі).

При монтажі ванної / джакузі установка обв’язки проводиться безкоштовно. У вартість монтажу гидромассажной / аеромасажною ванни (джакузі) включені роботи по збірці всього навісного обладнання.

Перед початком установки ванни або джакузі необхідно надати організації або монтажникам, які будуть займатися установкою, план – схему розведення каналізаційних і водяних труб, а так само, електропроводку теплих підлог, якщо ванна буде розміщуватися в їх зоні.

Для монтажу гидромассажной ванни необхідно присутність редукторів, які підтримують напір води в системі не нижче двох атмосфер. Також бажано наявність фільтра з механічного очищення холодної та гарячої води та встановлення лічильника холодної води. Якщо їх не буде, ванна не сильно постраждає, проте стружка, окалина або пісок з води можуть привести до поломки змішувачі. З цієї причини серйозна фірма, що обслуговує ванну не дасть жодних гарантійних зобов’язань.

При установці джакузі, крім каналізаційних і водопровідних точок, буде потрібно трьохсмугова електрична розетка, яка повинна розміщуватися в зоні мотора (під ванною). Для електричного кабелю буде потрібно окремий вимикач – автомат, встановлений на електрощиті, це обов’язкова вимога при гарантійному обслуговуванні. Зверніть увагу, що всі деталі, що електричні прилади та кабелю повинні повністю відповідати параметрам безпеки і збігатися з нормами конкретної моделлю ванни. Не допускається розташування будь-яких інших електричних предметів (вимикач, лампи розжарювання) ближче, ніж 60 см від ванни.

Коли будете розробляти проект розміщення ванної, обов’язково врахуйте, що потрібен вільний доступ до двигуна та вентиляційні люки (за умови що ванна вбудовується). Якщо цього не зробити, то при обслуговуванні мотора може знадобитися розбір плитки гіпсокартоном або, що ще гірше, демонтаж ванною. Для того щоб до елементів джакузі був вільний доступ, вибирайте ванну зі знімним екраном. При установці ванни перевіряйте всі агрегати і з’єднання, які будуть знаходитися біля стіни, так як ця частина буде недоступна під час технічного обслуговування.

Ванна встановлюється на ніжки, які йдуть в комплекті з виробом. Ніжки регулюються їх обертанням, за їх допомогою ванна регулюється до горизонтального положення (за допомогою рівня) і виставляється потрібна висота. Після чого, збираються комунікації, і проходить установка лічильника холодної води.

Тонкі роботи, які будуть пов’язані зі сполученням самої ванни з плиткою, також необхідно знати. Наприклад: метод примикання ванни з плиткою. Дане з’єднання може бути виконане у вигляді накладки плитки на краю ванни з герметизацією по периметру, або укладанням куточка на джакузі і стіну. Так як ванна дуже пластична, то кращий спосіб укладати плитку на ванну, в якому силікон виконує додаткову функцію амортизації.

Заключний етап збірки – тестування. Коли всі елементи ванни зібрані, апарат підключають до мережі. Ванну наповнюють водою, і фахівці роблять почергове випробування всіх систем – аеромасажу, гідромасажу, чи правильно проведена установка лічильника холодної води, після чого ви можете записати дані лічильника, як правило, встановлення такого обладнання суттєво допомагає економити сімейний бюджет.

Іноді трапляється так, що різна арматура і пристосування, за допомогою яких підключають гідромасажні ванни, попадається не якісна. Наприклад: шланги, вироблені в Китаї, не рідко видають за європейські зразки. У результаті чого, шланги не можуть витримати тиску і розриваються. Внаслідок цього добре б встановлювати ванну у випробуваних фахівців, з хорошими рекомендаціями, а після придбання і монтажу краще застрахувати.