Ремонт каналізації

Ремонт каналізації (не плутати з поняттям «усунення засмічень», про них Ви можете почитати в статті усунення засмічень) потрібне:

  •  При руйнуванні труби / стояка
  •  При появі протікання
  •  При появі характерного запаху на кухні, у ванні і туалеті

Наші сантехніки завжди підкажуть в чому саме проблема, чому можна полагодити або навіщо потрібно міняти. Компанія зацікавлена ​​у задоволенні потреб своїх клієнтів, а не в нав’язуванні непотрібних послуг.

 

Заміна каналізації

Питання заміни каналізації встає не тільки у жителів «хрущовок» чи «брежневок», а й у щасливих власників квартир у «новобудовах». Так був випадок, коли хороший солідний будинок здали по-швидкому, але з каналізаційними пластиковими стояками не підходять по температурному режиму вхідного потоку гарячої води. Результат: більше 100 затоплених квартир, в деяких вже був зроблений дорогий ремонт, термінова заміна стояків за рахунок власників приміщень, суд.

 Більшість людей, при купівлі квартири на вторинному ринку, просто зобов’язані подбає про фундаментальні речі:

Наші сантехніки не тільки нададуть кваліфіковану допомогу при заміні каналізації, але і рекомендують матеріали, найбільш відповідні саме для Вас. Мова йде не про договірні умови з постачальниками, а про надійність складових частин систем каналізації. Дане питання, відкладений на потім, може вирости у справжню проблему.
Професійна заміна каналізації – гарантія Вашого спокою за здоров’я своє і здоров’я своїх близьких.
Заміна каналізації завжди в перспективі обходиться дешевше, ніж регулярний ремонт каналізації.