Встановлення фільтру очищення води дозволяє уникнути багатьох неприємностей, пов’язаних із застосуванням в їжу неякісно очищеної води з-під крана. Ні для кого не секрет, що вода, що подається в наші квартири через систему централізованого водопостачання, абсолютно непридатна для пиття. Більше того, вживання такої неочищеної води в їжу може стати причиною інфекційних захворювань різної тяжкості. Вміст у воді сторонніх домішок, надлишку заліза і магнію, хлору, солей важких металів і навіть нафтопродуктів – все це є вагомим аргументів на користь встановлення фільтру для води в кожну квартиру.

Встановлення фільтру очищення води дозволить зберегти здоров’я і молодість
Без встановлення фільтру для води, навіть кип’ятінням не вдається повністю очистити воду. Природно, живі організми гинуть, не витримуючи підвищених температур, але на чайнику утворюється накип, яка потім потрапляє в наші чашки з чаєм, кавою чи какао. Все те, що осідає на чайнику і являє собою накип, також представляє загрозу не тільки для нашого організму, але і для електрообладнання. Накип – карбонати кальцію і магнію, що осіли на дні і стінках водогрійного приладу, призводять не тільки до поломки або повного виходу з ладу електрообладнання, але і збільшують енерговитрати більш ніж на п’ятдесят відсотків. У результаті чайник нагрівається довше, а електричний чайник того ж споживає більше електроенергії. Установка фільтру очищення води дозволяє уникнути всіх цих проблем.

Встановлення фільтру води врятує електрообладнання
Найбільш збалансованим і зручним варіантом є установка системи багатоступінчастої очищення води. У результаті робіт на мийку виводиться окремий кран, з-під якого надходить уже очищена від домішок придатна для пиття вода. Крім того, багато фахівців радять встановити «на вході» в квартиру магістральні фільтри для механічного очищення води. Фахівці компанії «Ваш Домашній Майстер» володіють величезним досвідом виконання сантехнічних робіт і з легкістю виконають установку фільтру для води будь-якого типу, зразка й моделі.