Фільтри для дачі

Малогабаритні «фільтри для дачі» призначені для очищення води не тільки на дачі, а й у квартирі. Це актуально для Підмосков’я та інших регіонів, де вода для міських і селищних водопроводів надходить з підземних джерел і містить велику кількість заліза, має високу жорсткість і містить інші домішки.
Слід підкреслити, що це засипні фільтри. Цим фільтри «для дачі» радикально відрізняються від широко розповсюджених картриджних фільтрів.

Не секрет, що багато міські та селищні водопроводи не забезпечують належної якості води, відповідного вимогам СанПіН. Що ж робити? Треба ставити фільтри. Але пропоновані картріджниє фільтри, а тим більше глечики не вирішують проблему або вирішують її лише частково – вода в чайнику нормальна, а сантехніка все одно в патьоках.

Фільтри «для дачі» дозволять вирішити проблему і з питною і з технічною водою. Їх продуктивності досить на 1-2 крана, тобто можна отримувати чисту воду не тільки для пиття, але і для прання, душу і т.д. І ніяких патьоків, відкладень солей, іржавої ванни і раковини!
Фільтри для очищення води випускаються як з ручним управлінням, так і з автоматичним.