Фільтри для квартир

Під фільтрами для будинку і квартири ми розуміємо, насамперед, зворотньоосмотичні і ультрафільтраційні системи фінішного очищення питної води. Передбачається, що якість води у водопроводі в цілому задовільний, але щось не влаштовує, хочеться впевненості і т.д. Про ці фільтрах піде мова нижче.
Якщо ж ситуація серйозніша – іржаві патьоки на сантехніці, відкладення солей на арматурі, накип у чайнику, то треба звернути увагу на фільтри для дач. Вони підходять не тільки для дач, а й для квартир, наприклад , в яких вода з водопроводу залишає бажати багато кращого.

Після попередньої фільтрації вода проходить через мембрану – обратноосмотічеськую або ультрафільтраційну.
Вода продавлюється через напівпроникну мембрану, яка відторгає навіть найдрібніші низькомолекулярні з’єднання (розміром менше 0,001 мікрона), забезпечуючи, тим самим, граничну очищення води, видаляючи з неї всі зустрічаються шкідливі домішки. Технологія зворотного осмосу є найбільш ефективним способом очищення води від сторонніх домішок і дозволяє домагатися 100% знезараження. Система схвалена до використання, як нашими, так і закордонними медичними організаціями (NSF-International і д.р.).

Вода після зворотного осмосу виходить практично дистильованою. Не вщухають суперечки про те, чи шкідливий зворотний осмос. Для тих, кому зворотний осмос не подобається, ми пропонуємо аналогічну систему з ультрафільтраційний мембраною. Ультрафільтрація відрізняється від зворотного осмосу великим розміром отворів в мембрані. Тому ультрафільтраційна мембрана практично не змінює сольовий склад води, але повністю затримує багато органічні сполуки і головне – віруси і бактерії, тобто стерилізує воду.