Очищення води в наш час необхідна потреба, оскільки люди здійснюють антропогенний впливу на природу і внаслідок чого отруюють джерела водоспоживання відходами своєї діяльності. Сьогодні навіть прісноводні водойми вимагають спеціальних систем очищення води. Спочатку стоять, хіба, що питання про надання питній воді додаткових якостей, таких як поліпшення смаку і запаху. З часом людство навчилося і стало застосовувати прості хімічні речовини для очищення води, внаслідок чого частинки зліплюють і випадали в осад, а вода ставала придатною для пиття. Також використовувалися системи очистки води із застосуванням кип’ятіння води (дезінфекції), впливу металів з бактерицидними властивостями і сонячних променів. Збільшення населення і відповідно потреби у чистій питній воді підштовхнули винайти спеціальні фільтри для очищення води. Коли з’явився великий попит на установки очищення води, винахідники активно взялися вдосконалити вже існуючі системи, застосовувати різні для очищення води, об’єднувати їх кращі зразки, а також шукати і винаходити нові методи і системи для очищення води.

Очищення питної води

Розвиток людства внесло свою частку в процеси водозабезпечення. В зону активного водообміну запущені сотні тисяч хімічних сполук, які перетворили і перетворюють ті 0,01% залишилася прісної води в розчин, непридатний для безпосереднього вживання. У цьому негативному процесі Україна також бере дуже активну участь. Висока антропогенне навантаження призвело до різкого підвищення рівня хімічного та мікробіологічного забруднення поверхневих та грунтових вод. Це істотно ускладнює проблему подачі якісної питної води. Вирішення її ускладнюється тим, що очисні споруди водогонів більшості міст Україні побудовані ще 50, а то і 75 років тому і не розраховані на сучасну якість води в джерелах питного водозабезпечення. За кордоном у вимогах до виробництва питної води найвищої якості позначається необхідність відбору артезіанської води, захищеної від антропогенного впливу. Поверхнева вода, вільна від техногенних домішок повинна бути очищена від всього, що в ній розчинено за допомогою мембранних технологій, в залежності від характеру забруднень:

  • ультрафильтрацией – від полімерних сполук, колода і мікроорганізмів;
  • нанофільтрації - від низькомолекулярних органічних сполук з молекулярною масою вище 300-500 і частково від солей типу кухонної солі і солей жорсткості;
  • зворотним осмосом – практично повністю від будь-яких домішок, у тому числі від розчинених солей.

Фільтри для очищення питної води

Як відомо, вода необхідна людині для життя. Проте якість «життєдайної рідини», що надходить через звичайний водопровід, у багатьох викликає сумнів. Це невипадково – перш за все, вода вимагає очищення від різних шкідливих домішок, тільки після цієї «процедури» рідина може принести користь для Вашого здоров’я, а також для здоров’я всіх членів Вашої родини. У наш час очищення питної води здійснюється за допомогою таких продуктивних принципів як: ультрафільтрація води і система зворотного осмосу. Ультрафільтрація води являє собою спосіб фільтрації, призначений для систем муніципального водопостачання, який надійно оберігає від різного виду шкідливих речовин (хлору і твердих металів), бактерій, вірусів. Система зворотного осмосу передбачає захист від дрібних шкідливих елементів (солей, атомів, іонів). Крім того, в додаткові функції аналогічних систем може включатися і насичення води корисними речовинами, такими, як кальцій, калій і магній. Нерідкі випадки, коли обидва представлених методу працюють «в тандемі». Яскравим прикладом подібного «співпраці» може служити пуріфайтер, який інакше називають «диспенсер». Купити фільтри для очистки води в наш час абсолютно не складно. Однак, плануючи таку важливу покупку, пам’ятайте, що від якості фільтра залежить самопочуття близьких Вам людей. Придбати різні види водоочисних приладів, купити фільтри для очищення води, що відрізняється відмінною якістю і прекрасним дизайном, Ви завжди зможете в компанії «Під Ключ», яка рада запропонувати своїм клієнтам багатющий асортимент останніх розробок у сфері очистки питної води.

Очищення побутової води

Системи очищення побутової води розробляються сьогодні великими спеціалізованими компаніями. Їх мета полягає в тому, щоб донести до споживачів якісну воду, яка відповідала б усім необхідним санітарно-гігієнічним нормам. Передові системи очистки води сьогодні в змозі не тільки очистити воду від шкідливих речовин, але і додати воді якості, відповідні стандартам і найстрогішим нормам безпеки. У приватних будинках, квартирах, котеджах дуже зручними у використанні є побутові фільтри для води. Замовити та придбати фільтри для води за доступними цінами можна в компанії «Під Ключ».

Побутові фільтри для води

Як відомо людина складається на 70% з води. Тому для людського організму дуже важливо пити очищену воду. В сучасному світі проблема чистої води стає все більш актуальною. Очищення води господарсько-побутового призначення та якісне очищення питної води – це вже не розкіш, а життєва необхідність. В умовах муніципального водопостачання необхідне очищення води, перш за все від механічних домішок. Для цього застосовують сітчасті фільтри для води або побутові фільтри для води. При необхідності додатково застосовуються сорбційні фільтри для очищення води від сполук хлору, і усунення кольоровості і запаху. Якщо вода буде піддаватися нагріванню, то для пом’якшення води встановлюються додаткові ступені очищення води від солей жорсткості, наприклад, фільтри з іонообмінними смолами. Якщо вода подається не з водопроводу, а зі свердловини або інших джерел, то в залежності від результатів аналізу забрудненості початкової води, може знадобитися додаткове очищення води, наприклад, фільтри для знезалізнення або системи знезараження ультрафіолетом. Компанія «Фонтанеро» пропонує в широкому асортименті фільтри для води. Для отримання питної води ми рекомендуємо використовувати побутові фільтри для води. Побутові фільтри для води – це обов’язковий атрибут для тих, хто прагне до здорового способу життя. Це один з найпростіших видів водоочисної техніки, користуватися яким зможе навіть дитина. Якщо Ви хочете пити кришталево чисту воду, звертайтеся в компанію «Під Ключ», де Вам зможуть підібрати потрібний фільтр для води.

Очищення води у Львові Фільтри для квартири, очищення води у квартири – системи й фільтри очищення води.

Екологічна ситуація в країні, стан водопроводів навіть у нашій галицькій столиці, залишає бажати кращого. Очищення питної води просто необхідна, якщо вам не байдуже здоров’я вашої сім’ї.

Немає такої квартири або заміського будинку, де можна обійтися без системи очищення для води!

«Під Ключ» зробить все, щоб Ваше життя було комфортним!