Монтаж унітазу – дуже затребувана робота, оскільки унітаз – один з найважливіших «органів» будь-якої квартири. Як же приємно деколи посидіти в «маленькій кімнаті», поміркувати про майбутнє, або ж просто почитати свіжу пресу або анекдоти. І вкрай багато що в цій картині залежить від унітазу. Добре, якщо він не тече, має охайний і акуратний вигляд, вода спускається як треба, бачок заповнюється до країв і ні дюймом вище. Але, буває, трапляється зворотна картина – унітаз тече, зливний бачок не функціонує належним чином, або, що ще гірше, унітаз тріснув або його дизайн більш не вписується у відремонтовану ванну кімнату. У такому випадку, необхідний ремонт або заміна унітазу.

Самостійна заміна унітазу або викликати фахівця?
Переважна більшість росіян думають, що замінити унітаз – не так складно, як здається на перший погляд. Але це не так. У разі самостійної заміни унітазу доведеться зіткнутися зі складнощами монтажу і каналізацією, а також з тим, що по ній тече. Сучасний ринок унітазів пропонує величезний асортимент, в якому неважко заплутатися – підлогові унітази, підвісні унітази, різні форми та види кріплення зливних бачків, фурнітури і багато іншого. У разі вибору дорогої імпортної сантехніки, некваліфіковану ремонт може призвести до поломки сантехніки, що не може бути не образливим. Крім того, у непідготовленого до подібного ремонту людини, є всі шанси затопити свою квартиру, а також квартири нижніх сусідів каналізаційним вмістом, що мають вкрай неприємний запах і стійкий, складно вивітрюються аромат. Краще не ризикувати, і звернутися до кваліфікованих сантехнікам.

Якісна встановлення унітазу – запорука комфорту ванної кімнати
При установці унітаза важливо враховувати багато моментів. Залежно від типу установки унітазу, він повинен бути надійно зафіксований на стіні або підлозі. Всі водопровідні труби повинні бути акуратно і надійно під’єднані, а їх з’єднання – якісно заізольовані щоб уникнути випадкового протікання. Виконуючи установку унітазу, важливо також спроектувати положення зливного бачка і форму його кришки. Трапляється, що під час неякісної установки унітазу кришка зливного бачка впирається в стіну ванної і від того не прилягає щільно до бачка. У багатьох сучасних бачках існує два режими зливу води – повне і часткове спустошення резервуара. Важливо, щоб обидва ці режими справно функціонували, зливний бачок наповнювався до країв, під час простою вода не підтікала і не нервувала домочадців неприємним звуком падаючих крапель. Дотримати всі ці тонкощі зможе тільки кваліфікований сантехнік, який пройшов спеціальну підготовку і досвідчений в питаннях установки і монтажу унітазів.

Встановлення унітазу у Львові