Необхідно мати:

  • відбивачі, 2 шт. (Зазвичай входять у комплект постачання змішувача);
  • ексцентрики, 2 шт. (Зазвичай входять у комплект постачання змішувача).

Вибір сантехніки – це зовсім не простий процес, до якого варто підійти з усією серйозністю. У сучасній квартирі подача холодної і гарячої води здійснюється централізовано, і користуватися нею комфортно можливо тільки при наявності змішувача. Завдяки змішувачів не тільки здійснюється подача холодної і гарячої води, але і їхнє змішування до прийнятної для людини температури.

Щоб змішувачем було зручно користуватися, щоб він повністю міг виконувати всі свої функції, він повинен бути грамотно і якісно встановлений. Більшість населення не володіє навичками, щоб правильно встановити навіть найпростіший з сучасних змішувачів, тому оптимальним варіантом є звернення в компанію, основним видом діяльності якої є сантехнічні послуги.

Кваліфікований майстер зробить установку змішувача для ванної, умивальника або для кухні в найкоротші терміни, і зробить це дійсно якісно і грамотно. Адже сучасна промисловість випускає безліч видів найрізноманітніших змішувачів, кожен з яких має конструктивні особливості, відмінності і тонкощі при своїй установці.

Для того, щоб надалі змішувач нормально функціонував, не ламався, змішував воду в правильних пропорціях, його установку краще довіряти фахівцям. Особливо це стосується вбудовуваних змішувачів, демонтаж яких після установки буде вкрай скрутним.

У компанії, що надає сантехнічні послуги, разом з установкою змішувача та інших сантехнічних приладів, існує така послуга, як лічильники води квартирні установка. В даний час установка водних лічильників є дуже актуальною послугою, затребуваною більшістю населення нашої країни.

Вважати за допомогою лічильника кількість споживаної кожен місяць гарячої та холодної води – це не данина моді, а дуже корисне для гаманця заняття. Лічильники води квартирні установка дозволяє помітно знизити щомісячні платежі за послуги водоспоживання, як холодного, так і гарячого. Так що квартирні прилади для гарячої та холодної води – нагальна потреба кожного міського жителя.
 
Встановлення змішувача у ванній кімнаті

Виклик Сантехніка | ФІЛЬТРИ ВОДИ | Монтаж Опалення

Встановлення змішувача у ванній кімнаті