Встановлення водомірів гарячої та холодної води

Встановлення водомірів холодної гарячої води почалася досить давно. Тепер вже багато хто вирішив придбати водолічильники і вважають оплату гарячої і холодної води за показаннями квартирного приладу обліку води дуже вигідною. Городяни оцінили, наскільки зручні і надійні індивідуальні лічильники води, а заощаджені таким чином суми доходять до декількох тисяч рублів.

Встановлення водомірів холодної гарячої води дозволяє громадянам виявити фактичну витрату води і позбавляє від необхідності переплачувати за невикористані кубометри води. Принцип роботи лічильника полягає в наступному. Цей самостійно інтегруючий вимірювальний прилад підсумовує весь обсяг протікає через нього води. Лічильник працює на механічному принципі, який включає роботу камер з рухомими стінками або дію води на швидкість обертання крильчатки або рухомого елемента.

Встановлення лічильників холодної гарячої води в квартирі заощадить не тільки ваші фінанси, але і збереже природні ресурси. У зв’язку з цим і спираючись на багаторічний досвід інших країн, з початку 2000 років вирішили здійснити поетапний перехід до стовідсоткової оплати комунальних послуг. У результаті здійснення реформи ЖКГ вирішили встановити водолічильники, що здійснюють облік води і дозволяють оплачувати реальна кількість споживаних ресурсів.

З часу появи першого лічильника води пройшло багато років, а технології пішли далеко вперед. Сучасні водолічильники захищені від перепадів напруги, стали менш габаритними, більш точними, виріс їх термін експлуатації. Рахунковий механізм може обертатися на 360 градусів і дозволяє знімати показання з будь-якого становища. Лічильник гарячої та холодної води виконаний із спеціальних матеріалів підвищеної зносостійкості, що забезпечує безвідмовність роботи протягом багатьох років. Пропоновані прилади обліку водопостачання високої якості можна придбати за низькими цінами. В даний час житлові будинки здаються в експлуатації з установленими в ньому Квартирні водолічильники. Переконайтеся в реальній вигоді від встановлення лічильників холодної та гарячої води!

 

Виклик Сантехніка | ФІЛЬТРИ ДЛЯ ВОДИ | Монтаж Опалення