Ремонт квартири не може не торкнутися санвузол. У свою чергу, ремонт санвузла неможливо зробити без заміни комунікацій (стояків гарячого і холодного водопостачання, каналізації, труб та запірно-регулюючої арматури). При заміні стояків треба використовувати якісні матеріали. У заздалегідь підготувати заготовку з урахуванням розмірів і розташування рушникосушки. Зручно розмістити відводи холодного і гарячого водопостачання. Заміна стояків проводиться двома способами, зварювання і різьбове з’єднання. Треба пам’ятати що при зварюванні цинковий шар на трубі згоряє, залишається голий метал. При різьбовому з’єднання треба використовувати товстостінні труби, бажано безшовні.

Заміна стояка найчастіше потрібно при аваріях або при проривах. При комплексному підході варто замовити послугу «Заміна стояків у квартирі«, відчувши в наслідку значну економію

Заміна стояків входить в комплекс сантехнічних робіт. Слід пам’ятати, що при монтажі стояків відбувається оновлення елемента, який пов’язує всі труби в єдину систему. Довіривши цю роботу кваліфікованим фахівцям з нашої компанії, ви можете бути впевнені в її якісному виконанні, з дотриманням усіх правил безпеки.