Якщо ви хочете забезпечити безперебійне функціонування трубопроводу і довгий термін служби і при цьому заощадити на монтажі, вибирайте поліпропіленові труби. Виконати швидкий професійний монтаж поліпропіленових труб зможуть кваліфіковані майстри компанії «ПідКлюч«.

При виборі відповідного матеріалу для виготовлення водопровідної або каналізаційної системи приймається до уваги висока витривалість труб статичних і динамічних навантажень, їх антикорозійний здатність, а також недорогий монтаж. Саме тому сучасні слюсарі та будівельники вибирають легкий, зручний, еластичний, міцний і довговічний поліпропілен.

 

Переваги монтажу поліпропіленових труб

  • По-перше, дані вироби є екологічно безпечними, оскільки поліпропілен не виділяє з часом або при високих температурах токсичних речовин. Його гладка внутрішня і зовнішня поверхні не створюють умов для розмноження бактерій і появи грибка або цвілі. Тому їх застосовують і в промисловості, і в побуті.
  •   По-друге, поліпропіленові труби можна легко обрізати ножем і справити підгонку, завдяки еластичності з їх допомогою здійснюють монтаж трубопроводу будь-якої складності.
  • По-третє, поліпропіленові труби не менше міцні, ніж металеві. Вони витримують потужний напір води або перепади тиску всередині системи і забезпечують при цьому безперебійну подачу робочої рідини.
  •  По-четверте, такі труби гарантують надійне з’єднання, відсутність швів і можливих течі. А термін служби таких виробів може досягати декількох десятків років.

Зносостійкість трубопроводів зможе підвищити кваліфікований монтаж або своєчасний ремонт системи з використанням надійних кріпильних виробів і професійних інструментів.

 

Монтаж поліпропіленових труб професіоналами

Якщо ви хочете, щоб ваш водопровід або система каналізації пропрацювали багато років, не знижуючи своєї продуктивності, вибирайте співпрацю зі спеціалізованою компанією «ПідКлюч». Ми відомі по Львову і Львівскії області своєю надійною репутацією, вигідними цінами, високим рівнем сервісу, оперативним виконанням замовлень і зможемо виконати монтаж поліпропіленових труб на гідному рівні.

Оформити заявку ви можете в лічені хвилини по телефону. Наші майстри в найкоротші терміни прибудуть на місце і здійснять монтаж або ремонт трубопроводу. На всі роботи, вироблені нашими фахівцями, видається гарантія.

 

Гарантия на монтаж полипропиленовых труб