Монтаж труб Rehau дозволяє значно підвищити якість життя, оскільки «Rehau» – один з провідних світових виробників пластикових труб каналізації і водопостачання. У своїй продукції компанія застосовує тільки передові технології і новітні розробки, здатні значно підвищити термін служби труб і якість виробів.

 

Монтаж труб Rehau – завдання професіоналів

Довіряти монтаж труб водопостачання і каналізації слід довіряти тільки кваліфікованим фахівцям, що мають за своїми плечима певний досвід монтажу труб Rehau і інших виробників. Від якості монтажу безпосередньо залежить не тільки термін служби всієї системи в цілому, але і позитивні емоції від користування гарячою і холодною водою. Пластикові та металопластикові труби Rehau успішно застосовуються при гарячому і холодному водопостачанні, системах каналізації та опалення, при монтажі систем «тепла підлога» та ряді інших. Якщо необхідний якісний монтаж поліпропіленових труб і будь-яких інших – звертайтеся до професіоналів компанії «ПідКлюч».

 

Rehau: правильний монтаж труб

Для виконання правильного і надійного монтажу труб Rehau необхідний не тільки правильний інструмент, а й певні навички та вміння. Кожне з’єднання труб повинно бути надійно зафіксовано, виключаючи будь-яке можливе протікання. Крім того, для з’єднання декількох труб застосовується різні монтажні елементи: гільзи, фітинги, гумові ущільнення. Фахівці-сантехніки компанії «ПідКлюч» володіють величезним досвідом у монтажі труб каналізації та водопостачання, а також мають при собі комплект інструмента, необхідного для правильного і надійного монтажу.

 

Монтаж труб Rehau з гарантією