Зварювання труб, зварювальні роботи з трубопроводами:
1. Підтікають труби у квартирі?
2. Необхідна заміна радіаторів опалення?
3. Набрид старий радянський полотенцесушитель?
4. Потрібна підрядна організація на великий обсяг?
5. Потрібно зробити тепло і воду в заміському будинку?

Зателефонуйте нам і ми почнемо вирішувати Вашу проблему прямо зараз!

Грамотний інженер проконсультує по телефону
Дамо кілька варіантів по кожній задачі (мінімум два)
Підберемо разом з Вами кращі матеріали для вашого завдання
Назвемо остаточну ціну, яку не підніматимемо в процесі робіт
Приїдемо до Вас і вирішимо вашу проблему

 

Зварювальні роботи, зварювання труб.

Зварювання дозволяє отримати нероз’ємне з’єднання двох і більше елементів різних конструкцій, виконаних з металу, металевих сплавів і термопластів.

Зварювальні роботи поділяються на три класи:
• механічні,
• термомеханічні,
• термічні.

Зварювання металу може виконуватися більш ніж 40 способами. Кожен з них використовується для вирішення спеціалізованих проблем і має свою вартість. Рівень розцінок на зварювальні роботи залежить не тільки від методу, а й ряду інших факторів, у тому числі професіоналізму зварника.

Електродугове зварювання

Зварювальні роботи такого типу виконуються з використанням електричної дуги. Поєднання доступності устаткування і щодо невисокої складності поводження з ним зробило цей вид зварювальних робіт широко поширеним. Розрізняють ручне, напівавтоматичне і автоматичну дугове зварювання. Зварювання металу здійснюється з використанням плавиться або не плавиться (графітового, вугільного і вольфрамового) електрода. Дугове зварювання часто застосовується на магістральних трубопроводах.

Газове зварювання

При зварюванні використовується горючий газ (ацетилен, пропан, водень, бутан і т.д.) і кисень. При їх горінні досягається високий показник температури, здатний забезпечити ефективне поєднання деталей з багатьох металів та їх сплавів. Цим методом виконується зварювання труб, радіаторів опалення і стояків, деякі види наплавочних робіт і т.д.

Контактна зварювання

Контактна зварювання здійснюється з використанням осадового пристрої, сдавливающего зварювані частини, попередньо нагріті до певної температури. Розрізняють шовную (роликовую), точкову і стикове контактне зварювання. Контактна зварювання труб в основному застосовується в серійному або в масовому виробництві однотипних деталей. Вона здійснюється за рахунок того, що відбувається нагрів поверхонь до температури їх пластичної деформації і подальше з’єднання з використанням механічної дії. Розцінки на зварювальні роботи даного типу, якщо подивитися прайс-лист, трохи вище, оскільки використовується спеціалізоване обладнання.

Термітне зварювання

У процесі цього виду зварювання застосовується терміт – порошкоподібна суміш алюмінію або магнію з оксидами металів. Терміт на основі алюмінію використовується для з’єднання чавунних і сталевих деталей, а на основі магнію – для зварювання кабельних жив, телеграфних та телефонних проводів.

Механічна зварювання (зварювання тертям)

Застосовується для з’єднання стрижневих деталей.