З необхідністю монтажу системи опалення стикається кожен, хто вирішив побудувати будинок, або хоче замінити застарілу систему опалення, на більш економічну, нову.

Співробітники нашої фірми допоможуть вам розібратися з цією проблемою.

Отже, для попередньої оцінки вартості системи опалення, нам необхідно отримати деякі вихідні дані:

- Для визначення тепловтрат будинку нам необхідно знати: з якого матеріалу побудований будинок, товщина його стін, площа приміщень і їх призначення, висота кожного опалювального приміщення, площа і тип вікон в кожній кімнаті.
- Кількість санвузлів.
- Кількість постійно проживають в будинку людей.
- Чи потрібні водяні теплі підлоги?
- Який тип котла буде испльзовать? Котли опалення можна розділити по виду палива: газові, електричні, на рідкому паливі, на твердому паливі, а також бувають комбіновані котли.
- Як буде регулюватися котел опалення? Регулювання котлів отепленія бувають: ручна, за допомогою простих термостатів (орієнтуються на температуру повітря в кімнаті), з допомогою погодозалежний датчиків, за допомогою тижневих програматорів, і якщо не обходимо за допомогою інтернету, і мобільних телефонів!
- Чи буде у вас басейн?
- Які радіатори опалення вам подобаються: сталеві, алюмінієві, біметалічні?
- Чи будуть у вашому домі вікна від підлоги до стелі? Якщо будуть, тоді будуть потрібні внутрипідложні конвектори.

Короткий перелік наших послуг:

Виконуємо проектування системи опалення для котеджів, офісних будівель, складських приміщень.

Виробляємо монтаж і пуск теплових насосів, газових, рідкопаливних та електричних котлів. Укладання трубопроводів для систем опалення та водопостачання, встановлення радіаторів. Монтаж електричних і водяних теплих підлог. Працюємо швидко, якісно і за розумні гроші.

Виклик Сантехніка | ФІЛЬТРИ  ВОДИ | Монтаж Опалення